Płytki ceramiczne i kamień naturalny

Początek działalności Cermag Construction to prace glazurnicze i kamieniarskie. Do dnia dzisiejszego nasza firma zajmuje się układaniem płytek ceramicznych i kamienia naturalnego, obsługując przy tym duże inwestycje budowlane na terenie całego kraju.

Są to inwestycje w ramach których Inwestor oczekuje wysokiego standardu estetycznego dostarczonych materiałów i wykonywanych prac jak również realizacje związane ze specyficznymi wymaganiami technicznymi –  baseny sportowe i SPA, rekreacyjne parki wodne, szpitale.

przewiń

Płytki ceramiczne i kamień naturalny

Doświadczenia wyniesione z poszczególnych inwestycji zaprocentowały w postaci wysokiej jakości oraz wydajności prac glazurniczych, czego dowodem są kolejne zlecenia od przedstawicieli największych firm budowlanych w Polsce – m.in. SKANSKA S.A., BUDIMEX S.A., EIFFAGE BUDOWNICTWO MITEX S.A., STRABAG S.A., MOSTOSTAL WARSZAWA S.A., MAXBÖEGL POLSKA SP. Z O.O., ADAMIETZ SP. Z O.O.

Dodatkowo, wykonywane przez nas prace charakteryzuje terminowość wykonania oraz dobra organizacja i koordynacja prac na budowie. Korzystając ze współpracy z największymi dostawcami płytek ceramicznych, chemii budowlanej, armatury sanitarnej i basenowej w Polsce i Europie, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom korzystne ceny, zapewniając tym sam kompleksową obsługę realizowanych inwestycji.
Cermag Construction Sp. z o. o.